Gospodarstwo Agroturystyczne "KRASKÓWKA"

Spływy kajakowe po rzece Wisłok z możliwością noclegu i palenia ogniska to fajna przygoda i niezapomniane wrażenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kajakarzy. 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Spływy Wisłokiem

Spływy po Wisłoku

Trasa Krosno-Strzyżów-Rzeszów

Spływy kajakowe przez cały tydzień na trasie Krosno-Rzeszów od 6 osób. Na krótszych trasach już od 4 osób. Możliwość transportu na miejsce.

Więcej...
Wynajem kajaków

Wynajem kajaków

Sam wybierz miejsce spływu

Chcesz czegoś więcej niż spokojny spływ Wisłokiem? Wybierz rzekę a my dowieziemy tam kajaki. Konkurencyjne ceny za wynajem...

Więcej...
Noclegi, ogniska, jazda konna

Baza noclegowa

Nocleg , ognisko,  konie, quady

Posiadamy  dobrze wyposażoną bazę noclegową z własną  kuchnią i możliwością palenia ogniska lub grilla. Dla chętnych jazda konna...

Więcej...

Wynajem kajaków...

Kajaki dwuosobowe rekreacyjno - turystyczne wykonane z polietylenu. Odpowiednie dla początkujących (mało wywrotne) i zaawansowanych kajakarzy.  Siedzenia i oparcia specjalnie wyprofilowane by zapewnić komfort nawet przy długich trasach. Wypornośc do 230 kg (2os.) i do 120 kg (1os.). Producent ROTOMOD.
Kajak jednoosobowy dodatkowo posiada w części tylniej luk bagażowy hermetycznie zamknięty od góry.
Koszt wynajmu:
  • doba 50zł/kajak
Transport w wyznaczone miejsce płatny od kilometra:  1zł/km
Dla większych grup rezygnujemy z opłaty za transport.

Nie ponosimy żadnej odpowiedialnośći za osoby wynajmujące kajak, każdy wynajmuje na własną odpowiedzialnośc (rodzice biorą odpowiedzialność za dzieci).

Nasz sprzęt...

Kajak dwuosobowy firmy ROTOMOD